KONST / Litografier / Färglitografi 14332168
nr 1433 2168
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Cykeltur. Signerad, numrerad 27/290. Färglitografi. Bladets mått: 60x42, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:17:43
700 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
22 nov
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund